01.04.2017 tarihinde Adama ile Kuşadası Korumar Otel 'de düzenlemiş olduğumuz toplantıda ''Cottonex'' İn kullanımı ile ilgili bölge bayilerine bilgiler verildi. Toplantımızı katılımcılarımızla beraber akşam yemeği ile sonlandırdık. Tüm davetlilerimize ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

devamını görüntüle
Bölge çiftçilerimizin katılım gösterdiği toplantımızı Bulgurca Gizlibahçe Restaurant'ta gerçekleştirdik. Microstar PZ'nin genel özellikleri ve rakip ürünlere göre avantajları konusunda çiftçilerimiz ile bilgi alışverişinde bulunduk. Toplantımızı katılımcılarımız ile akşam yemeği yiyeyek sonlandırdık. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

devamını görüntüle
Bölge bayilerimizin ve Tariş Kooperatiflerimizin katılım göstertiği toplantımızda külleme ilacımız Nimrod, ot ilacımız Legato Lenns ve bakırlı ilacımız Mastercop 'dan bahsedilmiştir. Ayrıca toplantımızda Adama 'nın çiftçilerimizin kullanımına sunmuş olduğu ''ADAMA ARTI'' programı konu edilmiştir. Katılım gösteren tüm konuklarımıza teşekkür ederiz.

devamını görüntüle
1-4 Mart 2017 tarihleri arasında Ege bölge bayilerimiz ve çiftçilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz geziye Adagro Genel Müdürü Ufuk Talat KORKUT ve De Sangosse Türkiye Müdürü Güldal BAKIRCI da katılım göstermiştir. De Sangosse üretim tesislerinin gezildiği seyehatte; Toulouse şehir turu ve Airbus gezileri de yapılmıştır. Ayrıca gezimizde Microstar PZ ve Azospeed ürünleri ile ilgili toplatı organize edilmiştir. Katılım gösteren tüm herkese teşekkür ederiz.

devamını görüntüle
Bu yıl Manisa'nın 10. kez ev sahipliği yaptığı fuarda Adagro Zirai İlaç olarak biz de yerimizi aldık. Bitki besleme ürünlerimizi tanıttığımız fuarda gelen ziyaretçilerimiz ile bilgi alışverişlerinde bulunduk. Bölgemizde yoğun bir şekilde ekimi yapılan mısır ve pamuk bitkileri için taban gübresi olarak kullanımını tavsiye ettiğimiz Microstar PZ isimli ürünümüz hakkında ziyaretçilerimize bilgiler verdik.

devamını görüntüle
Microstar PZ ürünümüz için 19, 20 ve 21 Ocak tarihlerinde, Kuşadası Double Tree by Hilton Otel, Manisa Anemon Otel, ve Adana Hilton Otel'de tanıtım toplantıları gerçekleştirdik.

devamını görüntüle
14-17 Mayıs tarihlerinde Rotam firması ile birlikte, Çanakkale’de düzenlenen Expotroia 100. Yıl Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda standımız ve deneme alanımızla yerimizi aldık.

devamını görüntüle
Fertigonia 30-10-10 ve Alcygol K ürünlerimizin tescil işlemleri tamamlanmıştır.Artık bu iki ürünümüze ait dökümanlara da sitemizden ulaşabilirsiniz.

devamını görüntüle
Distribütörlüklerimiz
© Copyright 2021 - Bu sitede kullanılan tüm içeriklerin telif hakları "Adagro Zirai İlaç Hayvancılık Tarım Sanayii " e aittir